Yarışma

Uzun Parkur

Katılım ücreti / Hesap detayları


- Yarışmaya katılım ücreti 170 TL’dir. 
- Katılım Ücretinin Yatırılacağı Banka Bilgileri


Hesap Sahibi: Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
Banka Hesap Numarası  3624 0003933
Şubesi ve iletişim bilgileri: İŞ BANKASI KARAÇULHA ŞUBESİ
Iban Numarası: TR95 0006 4000 0013 6240 0039 33


-Dekontun gönderileceği e-posta : likyagranfondo@gmail.com

NOT: Dekontun açıklama bölümüne “Likya GranFondo Bisiklet Yarışı – 2019 Katılım Bedeli” ve yarışmacının ad ve soyadı okunaklı bir biçimde yazdırınız.
 

Uzun Parkur KAYIT Formu

TC Kimlik No :
Adınız :
Soyadınız :
Email :
Telefon  :
Doğum Tarihi :
Kategori :
arrow&v
Adres :
Acil İletişim :
Kulüp :
Lisans No:
Beden :
arrow&v

Bilgileri eksik veya yanlış olduğu tespit edilen sporcuların kayıtları kabul edilmeyecektir. Sitemizden gerçekleştirdiğiniz kayıtlarda cinsiyet ve doğum tarihi seçeneğine özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yukarıda bilgileri olan ben, kendi adıma, varislerim, yöneticilerim, şahsi ve hukuki temsilcilerim adına, “LİKYA GRANFONDO BİSİKLET YARIŞI – 2019” öncesinde ve sonrasında, aktiviteler esnasında başıma gelebilecek herhangi bir ölüm, sakatlık ve hasar durumlarında, organizatörlerin, organizasyonda görevli kişilerin, sponsorların, organizasyon temsilcilerinin sorumlu tutulamayacağını, her türlü sorumluluğun şahsıma ait olduğunu; bu yarışmaya katılmam için tıbbi bakımdan hiçbir engelimin olmadığını, bu yarışma için fiziksel olarak yeterli olduğumu ve ayrıca şahsıma ait “LİKYA GRANFONDO BİSİKLET YARIŞI – 2019”te çekilmiş her türlü fotoğraf, film ve kaydın, reklam dâhil tüm yasal amaçlı kullanımlarına ve işbirliği içinde olunan kurumlarla paylaşılmasına ve aksini belirtmediğim sürece SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan bana erişilmesine izin veriyorum.

 

Ayrıca, organizasyona katılmak için kayıt işlemimi tamamladıktan sonra herhangi bir sebeple organizasyona katılamadığım ve/veya katılamayacağım takdirde kaydımın ertelenmesini, iptalini, değişikliğini ve ödemiş olduğum kayıt ücretinin iadesini talep etmeyeceğimi beyan ediyorum.

 

Onaylıyorum

Fethiye

Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

Tescil numarası 00243

​​

Adres: Çarşı Cad. No:226 Fethiye Muğla

Tel: 0543 340 10 82

© 2019 LikyaGranFondo